لیگ نمایش دانش‎آموزی، محلی برای ارائه‎ی ایده‎‎ها و طرح‎های متنوع و خلاقانه دانش‎آموزان در حوزه‎ی روباتیک است. هدف از برپایی رقابت روبات‎های نمایشی در درجه اول، جهت‎دهی و سوق‎دادن مربیان و معلمان به سمت آموزشی عمیق و هدفمند و در درجه بعدی، تبدیل شرکت‎کنندگان از دانش‎آموزانی مسلط به روش‎های ساخت به دانش‎آموزانی طراح، خلاق و مبدع است. بدست‎آمدن دیدی جامع برای دانش‎آموزان و معلمانشان، با توجه به امکانات و محدودیت‎های دنیای واقعی یکی از بزرگ‎ترین اهداف ما در برگزاری این مسابقات است.

با توجه به تمرکز اصلی مسابقات بر روی ساخت و توسعه سامانه‎های روباتیکی، برای لیگ نمایشی نیز چارچوب‎هایی طرح‎ریزی ده است که بر اساس آن‎ها، تنها طرح‎ها و دست ساخته‎هایی مجاز به شرکت خواهند بود که یک سامانه روباتیکی محسوب گردند.

 کمیته فنی این مسابقات توقع دارد که دانش‎آموزان پس از شرکت در این مسابقات تبدیل به نوجوان‎هایی شوند که نیازهای دنیای واقعی را تشخیص داده و با جسارت طرح‎هایی را در جهت رفع آن‎ها ابداع کرده و توسعه دهند.

به امید موفقیت همه نوجوانان خلاق و مبتکر.

جهت مطرح‎کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس  jDemo@iranopen.ir  مکاتبه کنید؛ TDP باید از طریق سایت مسابقات ارسال شود.

قوانین لیگ


تاریخ بروزرسانی: 1393/10/18

دانلود نسخه آزمایشی قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

  • گزارش فنی تیم (TDP):

TDP باید مطابق نگارش موجود در فایل ذیل و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1394 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

TDP - Doc   |   TDP - PDF


  • سرپرست لیگ‎های دانش‎آموزی:

جناب آقای محمد شمالی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران


  • کمیته فنی لیگ نمایش:

1- جناب آقای احسان تقدسی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران

2- جناب آقای علی خورشیدی بنام، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، ایران

3- جناب آقای علیرضا مافی، دانشگاه علم و صنعت، ایران

4- جناب آقای محمد علی شرکت بزازان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، ایران



جدول زمان بندی لیگ



22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
پیش ثبت‌‎نام
22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
ارسال گزارش فنی
12 بهمن  -  26 بهمن 1393 بررسی فنی تیم‌ها
26 بهمن  -  29 اسفند 1393 ثبت‌ نام
17 فروردین و 18 فروردین 1394
  (حضور تمامی تیم‌ها در 17 فروردین الزامی است.)  
حضور و آماده‌سازی تیم‌ها
19 فروردین - 21 فروردین 1394 برگزاری مسابقات
    (بازدید برای عموم آزاد)    

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 SADRAROBOT6 ASADOLLAH KAZEMI شركت نوآوران خلاق صدرا Iran
2 MATHGAME Sheyda Hosseini دبیرستان فرزانگان 2 Iran
3 Manager anita bayat دبیرستان ادیب فرزانه Iran
4 ASK Amirhossein Araghipour B.R.C (shahid bahonar university of Kerman robotic center) Iran
5 poya m.amin roein آموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
6 MRT 1 ERFAN SALEHI Montazeri high school & Pioneers Group Iran

تیم های پیش ثبت نام کننده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 MBM Toys mohammadreza imani آموزشگاه رباتیک ذهن زیبای من Iran
2 jumper toys محمدرضا ایمانی آموزشگاه رباتیک ذهن زیبای من Iran
3 هوش مصنوعی mohamad amin rouin آموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
4 هوش مصنوعی 1 mohamad amin rouin آموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
5 Robust Alireza Ahmadi None Iran
6 Inventors aida parvizian دبیرستان فرزانگان Iran
7 ACE salar jokar آزاد Iran
8 صالحین اصفهان علی محققیان دبیرستان دوره اول صالحین اصفهان. Iran
9 dhd سلیمان احمدی هیج کس Iran
10 SADRAROBOT6 ASADOLLAH KAZEMI شركت نوآوران خلاق صدرا Iran
11 MATHGAME Sheyda Hosseini دبیرستان فرزانگان 2 Iran
12 Manager anita bayat دبیرستان ادیب فرزانه Iran
13 Technical Committee {Test} Ali Khorshidi Benam RoboCup IranOpen - Technical Committee (TC) Iran
14 DENA Abbas yazdanpanah دبیرستان نمونه دولتی شهید احمدی روشن Iran
15 systechnic navid khadem azarian دانشگاه ازاد اسلامي واحد الكترونيكي Iran
16 M.R.T mohammad sadegh sabri دبیرستان محمد منتظری نجف اباد Iran
17 (MRT) MOHAMMAD SADEGH SABRI دبیرستان محمد منتظری نجف آباد Iran
18 ASK Amirhossein Araghipour B.R.C (shahid bahonar university of Kerman robotic center) Iran
19 poya m.amin roein آموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
20 یوز اسیایی محمدعلی صادقی شادکام نداریم Iran
21 MRT 1 ERFAN SALEHI Montazeri high school & Pioneers Group Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3