لیگ نمایش دانش‎آموزی، محلی برای ارائه‎ی ایده‎‎ها و طرح‎های متنوع و خلاقانه دانش‎آموزان در حوزه‎ی روباتیک است. هدف از برپایی رقابت روبات‎های نمایشی در درجه اول، جهت‎دهی و سوق‎دادن مربیان و معلمان به سمت آموزشی عمیق و هدفمند و در درجه بعدی، تبدیل شرکت‎کنندگان از دانش‎آموزانی مسلط به روش‎های ساخت به دانش‎آموزانی طراح، خلاق و مبدع است. بدست‎آمدن دیدی جامع برای دانش‎آموزان و معلمانشان، با توجه به امکانات و محدودیت‎های دنیای واقعی یکی از بزرگ‎ترین اهداف ما در برگزاری این مسابقات است.

با توجه به تمرکز اصلی مسابقات بر روی ساخت و توسعه سامانه‎های روباتیکی، برای لیگ نمایشی نیز چارچوب‎هایی طرح‎ریزی ده است که بر اساس آن‎ها، تنها طرح‎ها و دست ساخته‎هایی مجاز به شرکت خواهند بود که یک سامانه روباتیکی محسوب گردند.

 کمیته فنی این مسابقات توقع دارد که دانش‎آموزان پس از شرکت در این مسابقات تبدیل به نوجوان‎هایی شوند که نیازهای دنیای واقعی را تشخیص داده و با جسارت طرح‎هایی را در جهت رفع آن‎ها ابداع کرده و توسعه دهند.

به امید موفقیت همه نوجوانان خلاق و مبتکر.

جهت مطرح‎کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس  jDemo@iranopen.ir  مکاتبه کنید؛ TDP باید از طریق سایت مسابقات ارسال شود.

قوانین لیگ


تاریخ بروزرسانی: 1393/10/18

دانلود نسخه آزمایشی قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

  • گزارش فنی تیم (TDP):

TDP باید مطابق نگارش موجود در فایل ذیل و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1394 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

TDP - Doc   |   TDP - PDF


  • سرپرست لیگ‎های دانش‎آموزی:

جناب آقای محمد شمالی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران


  • کمیته فنی لیگ نمایش:

1- جناب آقای احسان تقدسی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران

2- جناب آقای علی خورشیدی بنام، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، ایران

3- جناب آقای علیرضا مافی، دانشگاه علم و صنعت، ایران

4- جناب آقای حامد مرسلی، دانشگاه تهران، ایران

5- جناب آقای محمد علی شرکت بزازان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، ایران



جدول زمان بندی لیگ



22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
پیش ثبت‌‎نام
22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
ارسال گزارش فنی
12 بهمن  -  26 بهمن 1393 بررسی فنی تیم‌ها
26 بهمن  -  29 اسفند 1393 ثبت‌ نام
17 فروردین و 18 فروردین 1394
  (حضور تمامی تیم‌ها در 17 فروردین الزامی است.)  
حضور و آماده‌سازی تیم‌ها
19 فروردین - 21 فروردین 1394 برگزاری مسابقات
    (بازدید برای عموم آزاد)    

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 A.I m.amin roein اموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
2 A.I2 M-Ali Khoram آموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
3 SQR Yousef Shahnahad پژوهشسرای خواجه نصیرالدین طوسی-مجتمع آموزشی شهید قدوسی Iran
4 هاورفلایت رکسانا امیری منش farzanegan2 Iran
5 BLACK EAGLE sina mahdilou آزاد Iran
6 FMC-EnRo Saghar Esmaeili دبیرستان فرزانگان 2 تهران Iran
7 Auto BCD Pegah Khosravi nia پژوهشسرای دانش اموزی صدرا Iran
8 IZD Amirali Ebrahimi salam iranzamin high school Iran
9 MEC1 Mohammad Hosein Rostamipoor پژوهشسرای رویان شهرستان بم Iran
10 POSITRON Soheil Bagherzadeh پژوهش سرای فرهیختگان شاهین شهر Iran
11 RMC-Hope chakavak nassiri Rabbani Educational Complex Iran
12 Sina sara moghavam ghaffari AbouAliSina Educational Complex Iran
13 karvash sayar monireh dehghan tezerjani کانون پرورش فکری کودک و نوجوان یزد(آریانا ربات) Iran
14 ariana monireh dehghan tezerjani کانون پرورش فکری کودک و نوجوان یزد و (آریانا ربات Iran
15 JSOR mohammadreza imani آموزشگاه رباتیک ذهن زیبای من Iran

تیم های پیش ثبت نام کننده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 FJ احمد یزدانی آزاد Iran
2 ذهن زیبای من mohammadreza imani آموزشگاه رباتیک ذهن زیبای من شیراز Iran
3 A.I m.amin roein اموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
4 A.I1 mohamad amin rouin اموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
5 A.I2 M-Ali Khoram آموزشگاه رباتیک هوش مصنوعی شیراز Iran
6 SQR Yousef Shahnahad پژوهشسرای خواجه نصیرالدین طوسی-مجتمع آموزشی شهید قدوسی Iran
7 Robust Alireza Ahmadi None Iran
8 us-1 kiarash kamali - Iran
9 MBM.OC محمدرضا ایمانی آموزشگاه رباتیک ذهن زیبای من شیراز Iran
10 میزان محمد باقریان پور موسسه فرهنگی آموزشی هدایت میزان Iran
11 hiden demo kiarash kamali آموزشگاه هوش مصنوعی شیراز Iran
12 هاورفلایت رکسانا امیری منش farzanegan2 Iran
13 BLACK EAGLE sina mahdilou آزاد Iran
14 FUM exo بهنام رضایی 00 Iran
15 CleverBin Vahid Tavoosi Helli5.ir Iran
16 positron soheil bagherzadeh پژوهش سرای فرهیختگان شاهین شهر Iran
17 FMC-EnRo Saghar Esmaeili دبیرستان فرزانگان 2 تهران Iran
18 Auto BCD Pegah Khosravi nia پژوهشسرای دانش اموزی صدرا Iran
19 BLACK EAGLE 2 sina mahdilou آزاد Iran
20 Technical Committee {Test} Ali Khorshidi Benam RoboCup IranOpen - Technical Committee (TC) Iran
21 IZD Amirali Ebrahimi salam iranzamin high school Iran
22 MEC1 Mohammad Hosein Rostamipoor پژوهشسرای رویان شهرستان بم Iran
23 PRB Ali Bahrami مستقل Iran
24 RGK Mahmood Ebrahimi مستقل Iran
25 POSITRON Soheil Bagherzadeh پژوهش سرای فرهیختگان شاهین شهر Iran
26 helli mohamad reza ebrahimi joshin دبیرستان علامه حلی Iran
27 ZSR_Demo Saeed Bazargan Zanjan Sama College Iran
28 trash compactor Ali Khalili گروه مکانیک علامه حلی 5 Iran
29 RMC-Hope chakavak nassiri Rabbani Educational Complex Iran
30 Sina sara moghavam ghaffari AbouAliSina Educational Complex Iran
31 karvash sayar monireh dehghan tezerjani کانون پرورش فکری کودک و نوجوان یزد(آریانا ربات) Iran
32 ariana monireh dehghan tezerjani کانون پرورش فکری کودک و نوجوان یزد و (آریانا ربات Iran
33 Ace Seyyed Ehsan Hosseini Nasab پژوهشکده تعلیم و تربیت Iran
34 Black intelligence ali karami آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
35 ISR Farshad Khademian Zadeh - Iran
36 JSOR mohammadreza imani آموزشگاه رباتیک ذهن زیبای من Iran
37 بالش هوشمند ساجده فرج اله شربیان عضو Iran
38 PG-ROYAN پژوهش سرای شهرستان بم پژوهش سرای بم Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3