اطلاعیه شماره 3 - 21 / فروردین / 1394

تیم ها حتما برای دریافت گواهی شرکت در مسابقه کارت شناسایی معتبر همراه خود داشته باشند و در ساعت 13 به مسئول لیگ خود مراجعه کنند.


اطلاعیه شماره 2 - 21 / فروردین / 1394

تیم ها موظفند راس ساعت 9 در سالن حضور داشته باشند.

نحوه محاسبه امتیاز مصاجبه و رقابت فنی:

بیشترین امتیاز 300 است، 150 امتیاز برای رقابت فنی + 150 امتیاز برای مصاحبه

بیشترین امتیاز در هر قسمت معادل 150 امتیاز شد و بقیه تیم ها به همین نسبت امتیاز آن مرحله را کسب نمودند.


مقدماتی 1 مقدماتی 2 بیشترین امتیاز رقابت فنی مصاحبه نیمه نهایی 1 نیمه نهایی 2 امتیاز رقابت فنی و مصاحبه امتیاز کل
KAVOSH 235 470 470 280 200 315 490 170.45455 975.45455
Mofid One 180 170 180 80 240 330 220 147.27273 697.27273
ESLAM 315 335 335 0 150 280 195 75 550
SADRAROBOT3 450 245 450 440 180 210 210 240 660
Cyrus-immortals 120 150 150 120 260 120 240 170.90909 530.90909
IRAN 280 205 280 80 240 165 185 147.27273 497.27273
سلام ونک 25 155 155 0 160 120 230 80 430
PERSIS-A 170 275 275 40 120 200 120 73.636364 393.63636
رستاک 445 0 445 0 140 120 160 70 350
TaarLab 80 245 245 80 170 85 150 112.27273 347.27273
sadrarobot1 415 355 415 440 150 85 140 225 450
RoboMaad 120 5 120 0 230 60 135 115 310
Dragon 110 120 120 0 240 85 110 120 315
بحرالعوم 45 110 110 0 120 70 115 60 245
f3rt+ 90 90 90 0 0 80 95 -100 75
positron 120 170 170 0 190 0 165 95 260
Smart 50 25 50 0 220 35 30 110 175
SQR 85 20 85 140 213 15 20 154.22727 189.22727
Valeh 200 205 205 20 140 0 0 76.818182 76.818182

اطلاعیه شماره 1  -  16 / فروردین / 1394

قابل توجه کلیه شرکت‎کنندگان مسابقات لیگ امداد دانش‎آموزی:
در صورت هر گونه تغییر، برنامه روز قبل بر روی سایت قرار می‎گیرد. لذا تیم‎ها موظف هستند هر روز سایت مسابقات را چک کنند.

Time line Rescue A

مشاهده جدول زمان‎بندی

 

 

  اطلاعیه

بنا بر درخواست‎های مکرر از جانب تیم‎های شرکت‎کننده، مهلت ارسال فیلم تا پایان روز دوشنبه 20 بهمن تمدید شد.


     ربوکاپ جوانان شاخه‌ایی از پروژه جهانی موسوم به ربوکاپ می‌باشد که به نوجوانان و جوانان زیر 19 سال اختصاص دارد. مسابقات ایران اپن افتخار دارد تا به عنوان معتبرترین و بزرگ‌ترین مسابقات رباتیک کشور و منطقه، هر سال پذیرای ده‌ها تیم و صدها دانش‌آموز و دانشجوی نخبه، خلاق، توانا و پیشروی ایرانی و خارجی در بالاترین سطح علمی و عملی باشد.

     هدف مسابقات ربوکاپ دانش‌آموزی، سوق‌دادن دانش‌آموزان جهت مشارکت در پیشبرد علوم رباتیک و علوم مربوط به طراحی محصولات حرفه‌ای و کاربردی است. رسالت ما از برگزاری این مسابقات در داخل کشور، در درجه اول ايجاد موجی از شور و نشاط علمی در کشور و پس از آن رهبری و جهت‌دهی به مسابقات، جشنواره‌ها و فعالیت‌های رباتیکی در داخل کشور است.

ما و تمام دوستان جوانمان در این پروژه به این شعار باور داریم که:

برنده یا بازنده تفاوتی نمی‌کند، تنها آموخته‌هایتان از این مسابقات برای شما می‌ماند!

مشخصات گزارش فنی:
1) رعایت کلیه موارد موحود در بند 4 قوانین (توضیحات فنی)
2) در قسمت حساب کاربری سایت مسابقات بارگذاری شود.
3) مهلت ارسال 12 بهمن
4) اسم گزارش فنی ارسالی باید از این فرمت تبعیت کند (نام تیم - شماره تیم(مطابق با شماره در قسمت تیم های پیش ثبت نام کننده) - نام لیگ)
توجه شود که در صورتی که اسم گزارش فنی ارسالی از فرمت بالا پیروی نکند کمیته فنی آن گزارش فنی را بررسی نخواهد کرد.

Rescue Sec - 7 - Team Name
Rescue Pri - 3 - اسم تیم
Rescue B - 1 - s

رعایت تمامی نکات فوق الزامی است.

مشخصات فیلم:
1) حجم فایل ارسالی حداکثر 10MB باشد
2) رعایت کلیه موارد موجود در بند 4 قوانین (توضیحات فنی)
3) به ایمیل jRescue@iranopen.ir ارسال شود.
4) مهلت ارسال 12 بهمن
5) اسم فیلم ارسالی باید از این فرمت تبعیت کند  (نام تیم - شماره تیم(مطابق با شماره در قسمت تیم های پیش ثبت نام کننده) - نام لیگ)
توجه شود که در صورتی که اسم فیلم ارسالی از فرمت بالا پیروی نکند کمیته فنی آن فیلم را بررسی نخواهد کرد.
برای مثال اسم 3 تیم را از 3 لیگ امدادگر پیشرفته ابتدایی و ب:

Rescue Sec - 7 - Team Name
Rescue Pri - 3 - اسم تیم
Rescue B - 1 - s

رعایت تمامی نکات فوق الزامی است.


به اطلاع شرکت‌کنندگان عزیز لیگ امداد می‌رسانیم که:

پس از ارسال فیلم برای کمیته فنی لیگ امداد، حتما باید تاییدیه دریافت فیلم را از جانب کمیته فنی لیگ امداد دریافت کرده باشند.

جهت مطرح‎کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس  jRescue@iranopen.ir  مکاتبه کنید؛ TDP باید از طریق سایت مسابقات ارسال شود.

قوانین لیگ


تاریخ بروزرسانی: 16 / فروردین / 1394

دانلود نسخه نهایی قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

  • گزارش فنی تیم (TDP):

TDP باید مطابق نگارش موجود در فایل ذیل و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1394 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

TDP - Doc   |   TDP - PDF


  • سرپرست لیگ‎های دانش‎آموزی:

جناب آقای محمد شمالی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران


  • کمیته فنی لیگ امداد پیشرفته الف:

1- جناب آقای میلاد الماسیان، دانشگاه صنعتی شریف، ایران

2- جناب آقای سید محمد شکرآبی، دانشگاه تهران، ایران

3- جناب آقای آرمان کریمیان، دانشگاه صنعتی شریف، ایران

4- جناب آقای سامیا کریمی دست‎جردی، دانشگاه آزاد قزوین ایران

5- جناب آقای محمود حجازی ،دانشگاه صنعتی شریف، ایران



جدول زمان بندی لیگ



22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
پیش ثبت‌‎نام
22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
ارسال گزارش فنی
12 بهمن  -  26 بهمن 1393 بررسی فنی تیم‌ها
26 بهمن  -  29 اسفند 1393 ثبت‌ نام
17 فروردین و 18 فروردین 1394
  (حضور تمامی تیم‌ها در 17 فروردین الزامی است.)  
حضور و آماده‌سازی تیم‌ها
19 فروردین - 21 فروردین 1394 برگزاری مسابقات
    (بازدید برای عموم آزاد)    

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Kharazmi Robo Hamidreza Boloorchi دبیرستان غیر دولتی پسرانه خوارزمی Iran
2 RoboMaad Mohammadreza Shakeri پژوهشسرای دانش آموزی کرمانشاه Iran
3 KAVOSH Hossein Mehdipour Kavosh & Ghalam Robotic Team Iran
4 SQR Yousef Shahnahad مجتمع آموزشی شهید قدوسی Iran
5 Smart adel nikzad مجتمع آموزشی تیزهوشان اصفهان Iran
6 ESLAM (اسلام) mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
7 WALL-E Mohammad Mahdi Nabi دبیرستان پسرانه امام صادق Iran
8 PERSIS-A SOGAND HASHEMI EMAM SADEGH HIGHSCHOOL Iran
9 Dragon Mobin Saboohi دبیرستان شهید اژه ای 2 Iran
10 Robust Alireza Ahmadi Bozorg دبیرستان پسرانه فرزانگان پویا Iran
11 TaarLab Navid Kashi www.TaarLab.com Iran
12 atomic energy Armin Arvand Touli energy atomi high school Iran
13 IRAN (ایران) Parsa Elahi Iran high school Iran
14 Valeh Mehrdad Lak دبیرستان غیر دولتی پسرانه واله Iran
15 Mofid One Hojat Alah Doroodian دبیرستان مفید منطقه 2 Iran
16 RAY mahdi shahsavar دبیرستان یاسین Iran
17 sadrarobot1 DAVOOD JAFARI آموزشگاه چيستا رباتيك صدرا Iran
18 SADRAROBOT3 DAVOOD JAFARI آموزشگاه چيستا رباتيك صدرا Iran
19 LRT sayed mahmod fakhri ADL High school & Pioneers Group Iran
20 سلام ونک arghavan khanehzadyazdi دبیرستان سلام دخترانه ونک Iran
21 Helli-Rescue A Amin Zahedi دبیرستان علامه حلی 4 تهران Iran
22 رستاک majed hobbi دبیرستان سلام نجم Iran
23 بحرالعلوم Benyamin Sarikhany بحرالعلوم Iran
24 F3RT+ mina yahyavi دبیرستان فرزانگان 3 Iran
25 POSITRON Ali Kadkhoaeian پژوهش سرای فرهیختگان شاهین شهر Iran
26 Cyrus - IMMORTALS Mohammad Nasr Esfahani Farzanegan Amin2 & Saeeb Research Center Iran
27 IZR Emad Etemad salam iranzamin high school Iran
28 seenad Mobin Saboohi دبیرستان فرزانگان امین 1-دوره دوم Iran

تیم های پیش ثبت نام کننده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Kharazmi Robo Hamidreza Boloorchi دبیرستان غیر دولتی پسرانه خوارزمی Iran
2 Smart(SQ) Iman Sadeghian - Iran
3 RoboMaad Mohammadreza Shakeri پژوهشسرای دانش آموزی کرمانشاه Iran
4 KAVOSH Hossein Mehdipour Kavosh & Ghalam Robotic Team Iran
5 SQR Yousef Shahnahad مجتمع آموزشی شهید قدوسی Iran
6 Amart Iman Sadeghian - Iran
7 Smart adel nikzad مجتمع آموزشی تیزهوشان اصفهان Iran
8 ESLAM (اسلام) mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
9 WALL-E Mohammad Mahdi Nabi دبیرستان پسرانه امام صادق Iran
10 sinad mobin saboohi (دبیرستان فرزانگان امین 1 (دوره ی دوم Iran
11 PERSIS-A SOGAND HASHEMI EMAM SADEGH HIGHSCHOOL Iran
12 Dragon Mobin Saboohi دبیرستان شهید اژه ای 2 Iran
13 Mofid highschool Mohammad Mahdi Shafikhani دبیرستان مفید 3 Iran
14 Robust Alireza Ahmadi Bozorg دبیرستان پسرانه فرزانگان پویا Iran
15 TaarLab Navid Kashi www.TaarLab.com Iran
16 betadin alireza moradi _ Iran
17 رعد حسن فاتحی --- Iran
18 atomic energy Armin Arvand Touli energy atomi high school Iran
19 IRAN (ایران) Parsa Elahi Iran high school Iran
20 Valeh Mehrdad Lak دبیرستان غیر دولتی پسرانه واله Iran
21 صالحین اصفهان علی محققیان دبیرستان دوره اول صالحین اصفهان. Iran
22 Mofid One Hojat Alah Doroodian دبیرستان مفید منطقه 2 Iran
23 RAY mahdi shahsavar دبیرستان یاسین Iran
24 sadrarobot1 DAVOOD JAFARI آموزشگاه چيستا رباتيك صدرا Iran
25 SADRAROBOT3 DAVOOD JAFARI آموزشگاه چيستا رباتيك صدرا Iran
26 SABA armin agharazi دبیرستان فلسطین Iran
27 LRT sayed mahmod fakhri ADL High school & Pioneers Group Iran
28 ALFA Parsa Shahsavari ALFA ROBOTIC TEAM Iran
29 Salam Najm Amir Tafreshi مدرسه Iran
30 BARMAN barman robotic WWW.BARMANROBOTIC.IR Iran
31 سلام ونک arghavan khanehzadyazdi دبیرستان سلام دخترانه ونک Iran
32 Helli-Rescue A Amin Zahedi دبیرستان علامه حلی 4 تهران Iran
33 positron soheil bagherzadeh پژوهش سرای فرهیختگان شاهین شهر Iran
34 رستاک majed hobbi دبیرستان سلام نجم Iran
35 بحرالعلوم Benyamin Sarikhany بحرالعلوم Iran
36 F3RT+ mina yahyavi دبیرستان فرزانگان 3 Iran
37 fury alireza jahedi دبیرستان مبتکران Iran
38 POSITRON Ali Kadkhoaeian پژوهش سرای فرهیختگان شاهین شهر Iran
39 fdmx Marjan Raoufi Alameh heli-1(R) Iran
40 Cyrus - IMMORTALS Mohammad Nasr Esfahani Farzanegan Amin2 & Saeeb Research Center Iran
41 Farz AS سیده پریسا داج خوش راهنمایی فرزانگان 1 Iran
42 Smart robo zeynab jafari گرو رباتیک آریا ماژول Iran
43 WTO M.Reza Haqiqi Manesh مجتمع آموزشی Iran
44 سیناد Maryam Rezayati دبیرستان فرزانگان امین 1-دوره دوم Iran
45 IZR Emad Etemad salam iranzamin high school Iran
46 po 121 13312 po Iran
47 Sinad_ Maryam Rezayati دبیرستان فرزانگان امین 1-دوره دوم Iran
48 seenad Mobin Saboohi دبیرستان فرزانگان امین 1-دوره دوم Iran
49 alborz2 arash amiri alborz high school Iran
50 power world omid pourahmad . Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3