اطلاعیه شماره 1  -  14 / فروردین / 1394

قابل توجه کلیه شرکت‎کنندگان مسابقات لیگ امداد فضای مشترک:

شرکت‎کنندگان عزیر توجه داشته باشند که امکان تغییر در برنامه لیگ وجود دارد.

تیم‎ها جهت اطلاع از تغییرات احتمالی باید در تمام زمان مسابقات در محل لیگ حاضر باشند.

تیم‎ها جهت انتقال فایل DLL حتما فلش مموری خالی به همراه داشته باشند، تیم داوری از پذیرفتن DLL روی هارد یا موبایل یا ... معذور است.

 



 

در لیگ CoSpace دانش‎آموزان وظیفه هدایت دو روبات در دو زمین متفاوت را بر عهده دارند. در هر زمین اشیایی وجود دارد که روبات‌ها با جستجو در زمین به جمع‌آوری آن‎ها می‌پردازند. علاوه بر این روبات‌ها می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از این ارتباط در راستای رسیدن به هدف کمک بگیرند. در این لیگ نوجوانان با الگوریتم‌های مکان‌یابی، کنترلی و هوش مصنوعی آشنا می‌شوند.


مسابقات ایران اپن تنها در بخش مجازی برگزار می‌شود و نیازی به ساخت ربات نیست.

 

تذکر: تیم‌ها موظف هستند جهت احراز صلاحیت علاوه بر TDP و فیلم، یک فایل DLL حاوی الگوریتم روبات با شرایط ذکر شده در قوانین آماده کنند. این فایل DLL را به همراه فیلم کار روبات مجازی به ایمیل آدرس CoSpace@iranopen.ir ارسال کنید. لطفا در نام‎گذاری فایل DLL قالب نام‌گذاری فیلم را رعایت کنید.

 

شرکت‌کنندگان عزیز دقت داشته باشید که مهلت ارسال فیلم و فایل، حداکثر تا پایان روز یکشنبه 19 بهمن 1393 خواهد بود.
پس از ارسال فیلم برای کمیته فنی لیگ Cospace، حتما باید ایمیل تاییدیه دریافت فیلم را از جانب کمیته فنی دریافت کنید.


جهت مطرح‎کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس  CoSpace@iranopen.ir  مکاتبه کنید؛ TDP باید از طریق سایت مسابقات ارسال شود.

قوانین لیگ


تاریخ بروزرسانی: 16 / فروردین / 1394

دانلود نسخه نهایی قوانین Cospace Secondary

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

  • گزارش فنی تیم (TDP):

TDP باید مطابق نگارش موجود در فایل ذیل و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1394 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

TDP - Doc   |   TDP - PDF


  • سرپرست لیگ‎های دانش‎آموزی:

جناب آقای محمد شمالی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران


  • اعضای ثابت کمیته فنی لیگ امداد فضای مشترک:

1- جناب آقای علیرضا نظری، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران

2- جناب آقای پیمان یوسفی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، ایران

3- جناب آقای حامد مرسلی، دانشگاه تهران، ایران

4- جناب آقای محمد علی شرکت بزازان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، ایران


 

جدول زمان بندی لیگ



22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
پیش ثبت‌‎نام
22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
ارسال گزارش فنی
12 بهمن  -  26 بهمن 1393 بررسی فنی تیم‌ها
26 بهمن  -  29 اسفند 1393 ثبت‌ نام
17 فروردین و 18 فروردین 1394
  (حضور تمامی تیم‌ها در 17 فروردین الزامی است.)  
حضور و آماده‌سازی تیم‌ها
19 فروردین - 21 فروردین 1394 برگزاری مسابقات
    (بازدید برای عموم آزاد)    

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 TaarLab Navid Kashi www.TaarLab.com Iran
2 F3-JCT Sara Hasanpour Farzanegan3 Iran
3 tehran-1 Melika Hadjarzadeh Terhran Math House Iran
4 SNRT saba akhavan moqadam مستقل Iran
5 Helli VII Hamed Abiri دبیرستان علامه حلی7 Iran
6 KheradCospace Fatemeh Pahlevan Aghababa kherad institute Iran
7 VRC Zahra Heidari Bali دبیرستان فرزانگان 2 تهران Iran
8 danesh Amir Naeini موسسه دانش Iran
9 IZC Sepehr Mohammadi salam iranzamin high school Iran
10 انرژی اتمی Mohsen Iranmanesh دبیرستان انرژی اتمی Iran
11 WALL-E Emad Gharakhani دبیرستان پسرانه امام صادق Iran
12 Sina Fahime chodani مدرسه متوسطه دوره دوم ابوعلی سینا Iran
13 Sina 1 mahta sakaki مدرسه متوسطه دوره اول ابوعلی سینا Iran
14 سلام دیباجی Nima Sakhaee دبیرستان سلام دیباجی Iran
15 Sina Primary Nastaran Nafisi دبستان ابوعلی سینا Iran
16 Sina Primary 1 Negin Kermanshahi دبستان ابوعلی سینا Iran
17 Sina Primary 2 Mozhan Rostami tehrani دبستان ابوعلی سینا Iran
18 Sina Primary 3 Shiva Darvish دبستان ابوعلی سینا Iran
19 Sina Primary 4 Negin Kermanshahi دبستان ابوعلی سینا Iran
20 AE Team Erfan Parvaresh bakhshayesh آزاد Iran
21 DigiMinds A Richard Williams RoboCup Junior UK United Kingdom
22 DigiMinds B Richard Williams RoboCup Junior UK United Kingdom

تیم های پیش ثبت نام کننده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 Kherad-2 ساینا قدیانی Kherad Iran
2 TaarLab Navid Kashi www.TaarLab.com Iran
3 F3-JCT Sara Hasanpour Farzanegan3 Iran
4 tehran-1 Melika Hadjarzadeh Terhran Math House Iran
5 tehran-2 Ghazaleh Ghorbanipour Tehran math House Iran
6 SNRT saba akhavan moqadam مستقل Iran
7 BARMAN barman robotic WWW.BARMANROBOTIC.IR Iran
8 Helli VII Hamed Abiri دبیرستان علامه حلی7 Iran
9 KheradCospace Fatemeh Pahlevan Aghababa kherad institute Iran
10 Ghost Mohamad Matin Jalali ... Iran
11 VRC Zahra Heidari Bali دبیرستان فرزانگان 2 تهران Iran
12 danesh Amir Naeini موسسه دانش Iran
13 IZC Sepehr Mohammadi salam iranzamin high school Iran
14 انرژی اتمی Mohsen Iranmanesh دبیرستان انرژی اتمی Iran
15 KheradCospace2 شیرین ریحانیان kherad institute Iran
16 EA Team Erfan Parvaresh آزاد Iran
17 adib farzaneh setareh metghalchi دبیرستان ادیب فرزانه Iran
18 WALL-E Emad Gharakhani دبیرستان پسرانه امام صادق Iran
19 Sina Fahime chodani مدرسه متوسطه دوره دوم ابوعلی سینا Iran
20 Sina 1 mahta sakaki مدرسه متوسطه دوره اول ابوعلی سینا Iran
21 سلام دیباجی Nima Sakhaee دبیرستان سلام دیباجی Iran
22 Sina Primary Nastaran Nafisi دبستان ابوعلی سینا Iran
23 Sina Primary 1 Negin Kermanshahi دبستان ابوعلی سینا Iran
24 Sina Primary 2 Mozhan Rostami tehrani دبستان ابوعلی سینا Iran
25 Sina Primary 3 Shiva Darvish دبستان ابوعلی سینا Iran
26 Sina Primary 4 Negin Kermanshahi دبستان ابوعلی سینا Iran
27 AE Team Erfan Parvaresh bakhshayesh آزاد Iran
28 Typhoon saeb salehi آزاد Iran
29 DigiMinds A Richard Williams RoboCup Junior UK United Kingdom
30 DigiMinds B Richard Williams RoboCup Junior UK United Kingdom

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3