اطلاعیه شماره 3 - 21 / فروردین / 1394

تیم ها حتما برای دریافت گواهی شرکت در مسابقه کارت شناسایی معتبر همراه خود داشته باشند و در ساعت 13 به مسئول لیگ خود مراجعه کنند.

 اطلاعیه شماره 2 -  21 / فروردین  / 1394

تیم ها موظفند راس ساعت 9 در مکان نمایشگاه حضور داشه باشند.

نحوه محاسبه امتیاز مصاجبه و رقابت فنی:

بیشترین امتیاز 300 است، 150 امتیاز برای رقابت فنی + 150 امتیاز برای مصاحبه

بیشترین امتیاز در هر قسمت معادل 150 امتیاز شد و بقیه تیم ها به همین نسبت امتیاز آن مرحله را کسب نمودند.

 در ضمن امتیاز تیم روبوحافظ پس از مصاحبه نهایی در روز جمعه وارد خواهد شد.

 
مقدماتی 1 مقدماتی 2 بیشترین امتیاز مقدماتی مصاحبه رقابت فنی نیمه نهایی 1 نیمه نهایی 2 امتیاز رقابت فنی و مصاحبه کل امتیاز
ESLAM 455 415 455 230 60 325 345 227.5 897.5
Allameh Tabatabaei 435 395 435 270 80 165 295 285 745
Danesh 425 0 425 275 0 350 165 137.5 652.5
R O B O H A F E Z 325 10 325 60 40 45 85
Valeh 310 215 310 90 0 290 205 45 540
fdmx 0 255 255 270 60 120 165 247.5 532.5
Sina 190 80 190 160 0 125 125 80 330
F3RT 65 5 65 20 0 130 50 0 180
SADRAROBOT2 30 15 30 90 0 65 90 45 200
Pasargad 0 10 10 280 0 25 55 140 220
Pars 5 0 5 255 0 50 15 127.5 192.5
Smart robo 0 0 0

اطلاعیه شماره 1  -  16 / فروردین / 1394

قابل توجه کلیه شرکت‎کنندگان مسابقات لیگ امداد دانش‎آموزی:
در صورت هر گونه تغییر، برنامه روز قبل بر روی سایت قرار می‎گیرد. لذا تیم‎ها موظف هستند هر روز سایت مسابقات را چک کنند.

Time line Rescue A

مشاهده جدول زمان‎بندی

 

 

  اطلاعیه

بنا بر درخواست‎های مکرر از جانب تیم‎های شرکت‎کننده، مهلت ارسال فیلم تا پایان روز دوشنبه 20 بهمن تمدید شد.


     ربوکاپ جوانان شاخه‌ایی از پروژه جهانی موسوم به ربوکاپ می‌باشد که به نوجوانان و جوانان زیر 19 سال اختصاص دارد. مسابقات ایران اپن افتخار دارد تا به عنوان معتبرترین و بزرگ‌ترین مسابقات رباتیک کشور و منطقه، هر سال پذیرای ده‌ها تیم و صدها دانش‌آموز و دانشجوی نخبه، خلاق، توانا و پیشروی ایرانی و خارجی در بالاترین سطح علمی و عملی باشد.

     هدف مسابقات ربوکاپ دانش‌آموزی، سوق‌دادن دانش‌آموزان جهت مشارکت در پیشبرد علوم رباتیک و علوم مربوط به طراحی محصولات حرفه‌ای و کاربردی است. رسالت ما از برگزاری این مسابقات در داخل کشور، در درجه اول ايجاد موجی از شور و نشاط علمی در کشور و پس از آن رهبری و جهت‌دهی به مسابقات، جشنواره‌ها و فعالیت‌های رباتیکی در داخل کشور است.

ما و تمام دوستان جوانمان در این پروژه به این شعار باور داریم که:

برنده یا بازنده تفاوتی نمی‌کند، تنها آموخته‌هایتان از این مسابقات برای شما می‌ماند!

مشخصات گزارش فنی:
1) رعایت کلیه موارد موحود در بند 4 قوانین (توضیحات فنی)
2) در قسمت حساب کاربری سایت مسابقات بارگذاری شود.
3) مهلت ارسال 12 بهمن
4) اسم گزارش فنی ارسالی باید از این فرمت تبعیت کند (نام تیم - شماره تیم(مطابق با شماره در قسمت تیم های پیش ثبت نام کننده) - نام لیگ)
توجه شود که در صورتی که اسم گزارش فنی ارسالی از فرمت بالا پیروی نکند کمیته فنی آن گزارش فنی را بررسی نخواهد کرد.

Rescue Sec - 7 - Team Name
Rescue Pri - 3 - اسم تیم
Rescue B - 1 - s

رعایت تمامی نکات فوق الزامی است.

مشخصات فیلم:
1) حجم فایل ارسالی حداکثر 10MB باشد
2) رعایت کلیه موارد موجود در بند 4 قوانین (توضیحات فنی)
3) به ایمیل jRescue@iranopen.ir ارسال شود.
4) مهلت ارسال 12 بهمن
5) اسم فیلم ارسالی باید از این فرمت تبعیت کند  (نام تیم - شماره تیم(مطابق با شماره در قسمت تیم های پیش ثبت نام کننده) - نام لیگ)
توجه شود که در صورتی که اسم فیلم ارسالی از فرمت بالا پیروی نکند کمیته فنی آن فیلم را بررسی نخواهد کرد.
برای مثال اسم 3 تیم را از 3 لیگ امدادگر پیشرفته ابتدایی و ب:

Rescue Sec - 7 - Team Name
Rescue Pri - 3 - اسم تیم
Rescue B - 1 - s

رعایت تمامی نکات فوق الزامی است.


به اطلاع شرکت‌کنندگان عزیز لیگ امداد می‌رسانیم که:

پس از ارسال فیلم برای کمیته فنی لیگ امداد، حتما باید تاییدیه دریافت فیلم را از جانب کمیته فنی لیگ امداد دریافت کرده باشند.

جهت مطرح‎کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس  jRescue@iranopen.ir  مکاتبه کنید؛ TDP باید از طریق سایت مسابقات ارسال شود.

قوانین لیگ


تاریخ بروزرسانی: 16 / فروردین / 1394

دانلود نسخه نهایی قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

  • گزارش فنی تیم (TDP):

TDP باید مطابق نگارش موجود در فایل ذیل و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1394 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

TDP - Doc   |   TDP - PDF


  • سرپرست لیگ‎های دانش‎آموزی:

جناب آقای محمد شمالی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران


  • کمیته فنی لیگ امداد ابتدایی الف:

1- جناب آقای میلاد الماسیان، دانشگاه صنعتی شریف، ایران

2- جناب آقای آرمان کریمیان، دانشگاه صنعتی شریف، ایران

3- جناب آقای پارسا یاراحمدی، دانشگاه امیرکبیر، ایران

4- جناب آقای مهرزاد خسروی،دانشگاه صنعتی شریف، ایران

5- جناب آقای حامد مرسلی، دانشگاه تهران، ایران



جدول زمان بندی لیگ



22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
پیش ثبت‌‎نام
22 آذر  -  28 دی 1393 (تا 12 بهمن تمدید شد)
ارسال گزارش فنی
12 بهمن  -  26 بهمن 1393 بررسی فنی تیم‌ها
26 بهمن  -  29 اسفند 1393 ثبت‌ نام
17 فروردین و 18 فروردین 1394
  (حضور تمامی تیم‌ها در 17 فروردین الزامی است.)  
حضور و آماده‌سازی تیم‌ها
19 فروردین - 21 فروردین 1394 برگزاری مسابقات
    (بازدید برای عموم آزاد)    

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 ESLAM (اسلام) Mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
2 Danesh Hossein Mehdipour مدرسه راهنمایی دانش Iran
3 Allameh Tabatabaei (علامه طباطبایی) Mohammad Maleki دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
4 Pasargad Mohammad soheil Moeini sam (دبیرستان شهید اژه ای 1 (دوره ی اول Iran
5 Pars Mohammad Masaeli شهید اژه ای Iran
6 Valeh Mehrdad Lak دبیرستان غیر دولتی پسرانه واله Iran
7 SADRAROBOT2 BEHZAD VAEZ آموزشگاه چيستا رباتيك صدرا Iran
8 F3RT mina yahyavi دبیرستان فرزانگان 3 Iran
9 fdmx Marjan Raoufi دبستان دانش بخش Iran
10 Smart robo zeynab jafari گروه رباتیک آریا ماژول Iran
11 Sina Armin shahsavari AbouAliSina Educational Complex Iran
12 R O B O H A F E Z Meysam Alizade مدرسه غیردولتی حافظ شهرستان فریدونکنار Iran

تیم های پیش ثبت نام کننده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 ESLAM (اسلام) Mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
2 mm asghar maleki none Iran
3 Danesh Hossein Mehdipour مدرسه راهنمایی دانش Iran
4 Allameh Tabatabaei (علامه طباطبایی) Mohammad Maleki دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
5 Pasargad Mohammad soheil Moeini sam (دبیرستان شهید اژه ای 1 (دوره ی اول Iran
6 Robust Alireza Ahmadi None Iran
7 Pars Mohammad Masaeli شهید اژه ای Iran
8 Valeh Mehrdad Lak دبیرستان غیر دولتی پسرانه واله Iran
9 SADRAROBOT2 BEHZAD VAEZ آموزشگاه چيستا رباتيك صدرا Iran
10 DML Babak Aliaskari شهرداری دماوند Iran
11 ALPHA faraz taghipour ALPHA ROBOTIC TEAM Iran
12 تیزهوشان علامه حلی Abbas Hoseyni تیزهوشان علامه حلی Iran
13 سلام esmaeil ghorbani سلام Iran
14 صنایع نصیری reza shahhoseyni صنایع نصیری Iran
15 ndf komeyl meshkatian نواوران دانش فردا Iran
16 F3RT mina yahyavi دبیرستان فرزانگان 3 Iran
17 Damavand Babak Aliaskari شهرداری دماوند Iran
18 Rescue_A Abolfazl Jafari شهدای گرگان Iran
19 پیشتازان reza asadi آزاد Iran
20 Atiye sazan mohamad salimi Atiye sazan Iran
21 fdmx Marjan Raoufi دبستان دانش بخش Iran
22 Farz AP سیده پریسا داج خوش راهنمایی فرزانگان 1 Iran
23 Smart robo zeynab jafari گروه رباتیک آریا ماژول Iran
24 atlas azad khosh دبیرستان همت Iran
25 Sina Armin shahsavari AbouAliSina Educational Complex Iran
26 R O B O H A F E Z Meysam Alizade مدرسه غیردولتی حافظ شهرستان فریدونکنار Iran
27 power world omid pourahmad . Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3