About

Rules

 

Committee

League Chair:

·        Dr. Saeed Shiry,AmirKabir University of Technology, Iran

·        Sohrab Asadzadeh,Islamic Azad University Parand Branch[asadzadeh[at]piau.ac.ir] [DeminerManual[at]yahoo.com]

Technical Committee Members:

·        S. Mohammad Mohammadzadeh,  AmirKabir University of Technology  

Schedule

 

Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Arwid Mohammad Mohammad Zadeh Islamic Azad University - Sari Branch Iran
2 Robust Alireza Ahmadi Bozorg KNTU Iran
3 mhprobot mohammad parvin None Iran
4 ARC REZA MORIDSADAT مجتمع رباتیک اهواز Iran
5 DML Babak Aliaskari Damavand Islamic Azad university Iran
6 saveh ehsan rezabakhsh دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه Iran
7 Aspen Alireza Naser Dehghan دانشکده فنی وحرفه ای سما اسلامشهر Iran
8 Malayer University Morteza Mohammadi Fatideh دانشگاه ملایر Iran
9 Pasargad Sepehr Ramezani Amirkabir University of Technology (Tehran Polytechnic) Iran
10 Ace-Extreme-tvu Ali Sivandipour دانشکده چمران کرمان Iran
11 Pardis Hamead Shokrzade I.A.U Pardis Iran
12 Gorgan Deminer Hamed Abiri دانشگاه گلستان دانشکده فنی و مهندسی گرگان Iran
13 YRA MohammadReza Jenabzadeh Islamic Azad University YAZD Branch Iran
14 PARAND Mehdi Taheri I.A.U Parand Iran
15 Padideh Reza Danesh شرکت سازه پایدار دانش کیش Iran
16 bonab Mahdi Abasgholipour Bonab Islamic Azad University Iran
17 kavosh ali elyasi دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه Iran
18 pnu-mahshahr OMID DADGAR دانشگاه پیام نور ماهشهر Iran
19 HexFa Amir Dehdarian Fallah Islamic Azad University Of Kermanshah Iran
20 Danesh pajoohan javad shahmohammadi موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی دانش پژوهان Iran
21 ARASBARAN sattar khalili Young Researchers and Elite Club,Islamic Azad University bonab Branch Iran
22 Lidoma Sara Mirzaie Islamic Azad University Noor abad Mamasani Branch Iran
23 Rahkash Mohammad Javad Behrouzian Islamic Azad University - Shoushtar Branch Iran
24 SMC Adel Akbari Majd Mohaghegh Ardabili University Iran
25 ARAL ali afshar دانشگاه ازاد واحد اسلامشهر Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 لیدوما Sara Mirzaie دانشگاه آزاد اسلامی نورآباد Iran
2 Li2ma Majid Amani Islamic Azad University Noor abad Mamasani Branch & SMC Iran
3 هیدالو i s آزاد Iran
4 metis ali dehghan ch شرکت مهندسی ایده مکاترونیک ماد Iran
5 Arwid Mohammad Mohammad Zadeh Islamic Azad University - Sari Branch Iran
6 Robust Alireza Ahmadi Bozorg KNTU Iran
7 mhprobot mohammad parvin None Iran
8 ARC REZA MORIDSADAT مجتمع رباتیک اهواز Iran
9 ARC رضا مریدسادات مجتمع رباتیک اهواز Iran
10 sorena Adel Akbari Majd Mohaghegh University of Ardebil Iran
11 Sorena Deminer Majid Amani Sorena Robotic Group Iran
12 Hadi-Deminer Mahdi Afrasiabi موسسه علمی کاربردی آموزش عالی آزاد هادی Iran
13 Hadi-Lunar hossein Javadi pour موسسه علمی کاربردی آموزش عالی آزاد هادی Iran
14 DML Babak Aliaskari Damavand Islamic Azad university Iran
15 saveh ehsan rezabakhsh دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه Iran
16 saveh2 ali elyasi دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه Iran
17 Pars.Deminer mohamadreza zangiabadi free Iran
18 Aspen Alireza Naser Dehghan دانشکده فنی وحرفه ای سما اسلامشهر Iran
19 Malayer University Morteza Mohammadi Fatideh دانشگاه ملایر Iran
20 iau.sepidan hossein afkhami islamic azad university sepidan branch Iran
21 Pasargad Sepehr Ramezani Amirkabir University of Technology (Tehran Polytechnic) Iran
22 Ace-Extreme-tvu Ali Sivandipour دانشکده چمران کرمان Iran
23 Pardis Hamead Shokrzade I.A.U Pardis Iran
24 Gorgan Deminer Hamed Abiri دانشگاه گلستان دانشکده فنی و مهندسی گرگان Iran
25 YRA MohammadReza Jenabzadeh Islamic Azad University YAZD Branch Iran
26 ARIANA Ali Afshar Free Iran
27 PARAND Mehdi Taheri I.A.U Parand Iran
28 Tehran South AliReza RaeisSafari I.A.U Tehran South Iran
29 Padideh Reza Danesh شرکت سازه پایدار دانش کیش Iran
30 bonab Mahdi Abasgholipour Bonab Islamic Azad University Iran
31 kavosh ali elyasi دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه Iran
32 Alborz Hossein eslami Free Iran
33 tota3 shahriar sharifi brojerdi free Iran
34 pnu-mahshahr OMID DADGAR دانشگاه پیام نور ماهشهر Iran
35 RRG Group Hassan Alijanpour Aghamaleki Islamic Azad University - Sari Branch Iran
36 HexFa Amir Dehdarian Fallah Islamic Azad University Of Kermanshah Iran
37 ایران ali vgdfbx -- Iran
38 8 امیر دهداریان فلاح 8 Iran
39 ZSR_Deminer Saeed Bazargan Zanjan Sama College Iran
40 seven sky salAr jokar .... Iran
41 DANESHPAJHOHAN BEHROOZ SHIRANI BIDABADI موسسه غير انتفاعي آموزش عالي دانش پژوهان Iran
42 Danesh pajoohan javad shahmohammadi موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی دانش پژوهان Iran
43 Danesh pajoohan Esfahan hamid shahsavari موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی دانش پژوهان Iran
44 RST مهدی خلیل زاده دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج Iran
45 ARASBARAN sattar khalili Young Researchers and Elite Club,Islamic Azad University bonab Branch Iran
46 Lidoma Sara Mirzaie Islamic Azad University Noor abad Mamasani Branch Iran
47 Rahkash Mohammad Javad Behrouzian Islamic Azad University - Shoushtar Branch Iran
48 SMC Adel Akbari Majd Mohaghegh Ardabili University Iran
49 Bahonar Seyyed Ehsan Hosseini Nasab دانشگاه شهید باهنر کرمان Iran
50 ARAL ali afshar دانشگاه ازاد واحد اسلامشهر Iran

Results

Day 1

نام تیم

فعالیت 1

فعالیت 2

نتایج مقدماتی مقدماتی 1

نتایج مقدماتی مقدماتی 2

اجازه حضور در نیمه نهایی 

Pasargad

داشته

داشته

8000

13000

بلی

YRA

داشته

داشته

2500

8000

بلی

robust

ریست

داشته

0

6400

بلی

Pnu-mahshahr

داشته

داشته

3600

2700

بلی

Padide

داشته

داشته

0

5000

بلی

Lidoma

داشته

داشته

0

2900

بلی

Saveh

داشته

داشته

1000

0

بلی

Gorgan deminer

انصراف

داشته

0

1000

بلی

SMC

داشته

داشته

900

0

بلی

Malayer university

انصراف

داشته

0

قبولی مشروط

بلی

ARAL

داشته

داشته

0

0

خیر

rahkash

انصراف

داشته

0

0

خیر

Danesh pajoohan

داشته

داشته

0

0

خیر

Arwid

داشته

داشته

0

0

خیر

Kavosh

داشته

ریست

0

0

خیر

hexFa

عدم فعالیت

 

بدون اتفاق قابل ثبت

0

0

خیر

Aras baran

داشته

بدون اتفاق قابل ثبت

0

0

خیر

Aspen

انصراف

بدون اتفاق قابل ثبت

0

0

خیر

ARC

انصراف

انصراف

0

0

خیر

Pardis

عدم حضور

عدم حضور

0

0

خیر

Bonab

عدم حضور

عدم حضور

0

0

خیر

DML

عدم حضور

عدم حضور

0

0

خیر

Parand

عدم حضور

عدم حضور

0

0

خیر

Ace

عدم حضور

عدم حضور

0

0

خیر

Mhp robot

انصراف

عدم حضور

0

0

خیر

Day 2

نتایج مرحله نیمه نهایی لیگ مین‌یاب کنترل از راه دور

رتبه

نام تیم

وقایع

امتیاز

صعود

1

Pasargasd

خنثی والمرا آبی مدفون- انفجار مین گوجه‌ای- خنثی والمرا زرد نیمه مدفون- برخورد خفیف- خنثی والمرا قرمز مدفون- انفجار مین گوجه‌ای- برداشتن مین والمرا آبی سطحی در سکوت- برخورد متوسط-خنثی والمرا آبی سطحی- خنثی والمرا آبی سطحی

13200

بلی

2

Pnu-mahshahr

انفجار مین گوجه‌ای- انفجار مین گوجه‌ای- خنثی مین والمرا آبی سطحی- خنثی مین والمرا آبی سطحی- برخورد خفیف- برخورد خفیف- برخورد خفیف- خنثی مین والمرا قرمزسطحی خنثی سیم والمرا- خنثی والمرا قرمز سطحی- خنثی والمرا آبی سطحی- خنثی سیم والمرا

9700

بلی

3

Padideh

اعلام صحیح مین گوجه‌ای- اعلام صحیح مین گوجه‌ای- اعلام صحیح مین گوجه‌ای- ریست- اعلام صحیح مین گوجه‌ایبرخورد خفیف- برخورد خفیف-خنثی والمرا قرمز مدفون

7700

بلی

4

YRA

انفجار مین گوجه‌ای- خنثی مین گوجه‌ای شک - خنثی مین والمرا آبی مدفون- خنثی والمرا نیمه مدفون زرد

5500

بلی

5

SMC

انفجارمین گوجه‌ای- ریست- خنثی مین والمرا آبی مدفون- انصراف

1300

بلی

-

Malayer university

برخورد متوسط- انفجار مین گوجه‌ای- برخورد شدید - ریست- انفجار مین گوجه‌ای- ریست - انفجار مین ضد خودرو زرد

0

خیر

-

Gorgan deminer

انفجار مین گوجه‌ای- انفجار مین گوجه‌ای- انفجار مین گوجه‌ای

0

خیر

-

Saveh

انفجار مین گوجه‌ای- انفجار مین گوجه‌ای- انفجار مین گوجه‌ای- انفجار والمرا آبی سطحی

0

خیر

-

Lidoma

انفجار مین والمرا آبی مدفون

0

خیر

-

Robust

انفجار ضد خودرو- انفجار مین گوجه‌ای- ریست- انفجار مین گوجه‌ای

0

خیر

 

Day 3
 

نتایج مرحله نهایی لیگ مین‌یاب کنترل از راه دور

 

نام تیم

وقایع

امتیاز

اول

 

SMC

انفجار مین گوجه‌ای- انفجارمین گوجه‌ای- انفجار مین گوجه‌ای-خنثی مین ضد خودرو قرمز-انفجار مین گوجه‌ای- برداشتن مین والمرا مدفون زرد در سکوت مخابراتی- خنثی والمرا زرد سطحی- ریست- خنثی سیم والمرا ریست- خنثی سیم والمرا- انفجار مین والمرا آبی- خنثی والمرا آبی مدفون- انفجار مین ضد خودرو زرد

8700

اول

pasargad

خنثی سیم والمرا- برداشت مین آبی سطحی در سکوت مخابراتی-خنثی والمرا مدفون آبی-انفجار مین گوجه‌ای-خنثی سیم والمرا- خنثی والمرا آبی مدفون-انفجار مین قرمز نیمه مدفون- خنثی والمرا زرد مدفون- برخورد متوسط

8700

دوم

Padideh

ریست- اعلام صحیح مین گوجه‌ای- اعلام صحیح مین گوجه‌ای- اعلام صحیح مین گوجه‌ای- برخورد خفیف-خنثی مین گوجه‌ای-برخورد متوسط -خنثی مین گوجه‌ای-اعلام صحیح مین گوجه‌ای-خنثی مین گوجه‌ای شک- اعلام صحیح مین گوجه‌ای- اعلام صحیح مین گوجه‌ای - انفجار سیم والمرا-برخورد متوسط-برخورد متوسط-برخوردخفیف-ریست-ریست-برخورد متوسط

6550

سوم

Pnu-mahshahr

انفجار مین گوجه‌ای- خنثی سیم والمرا- خنثی سیم والمرا- انفجارمین گوجه‌ای- ریست-خنثی والمراآبی مدفون-انفجار مین گوجه‌ای

2300

چهارم

YRA

انفجار مین گوجه‌ای- انفجارمین گوجه‌ای- انفجارمین گوجه‌ای- انفجار ضد خودرو قرمز- خنثی سیم والمرا- خنثی سیم والمرا -انفجارمین گوجه‌ای- ریست-ریست- برخورد شدید- برخورد شدید-

0

 

 

 

 

 

 همچنین با توجه به شرایط خاص و حساس مسابقه در مرحله فینال شاهد صحنه زیبایی از کمک 3 تیم رقیب به تیمی دیگر که امکان قهرمانی داشت بودنیم، که جا دارد از همه تیمها تشکر صورت گیرد

در مرحله فینال بعد از خرابی و سوختن بخشی از ربات تیم pnu-mahshar سه تیم همکاری به کمک این تیم شتافته و بخشهای سوخته آن را تعمیر کردند. قطعات ربات خود را باز کرده و روی آن نصب کردند.

دیدن چنین صحنه ای از دیدگاه کمیته داوری بسیار زیبا بوده و جای تحسین داشت و به این نتیجه رسیدیم که تلاش ما در این لیگ بدون بهره نبوده و نتیجه مورد نظر دریافت شده است. تیمها به برای دریافت جایزه و مقام بلکه برای بالا بردن سطح عملی و کمک به جمع آوری مین های کل کشور در مسابقات شرکت نموده اند.

جا دارد از تیمهای Padideh و YRA و Pasargad  تشکر کرده و دریافت مقام بازی جوان مردانه را به آنها تبریک بگویم