About

Rules

 

Committee

League Chair:

·        Dr. Saeed Shiry,AmirKabir University of Technology, Iran

·        Sohrab Asadzadeh,Islamic Azad University Parand Branch[asadzadeh[at]piau.ac.ir] [DeminerManual[at]yahoo.com]

Technical Committee Members:

·        Ali Roohi,  IslamicAzad University Garmsar Branch  

Schedule

 

Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Cyrus-deminer روزبه فرهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه Iran
2 Ardalan Hossein Ahmad Khan Beygi free Iran
3 KDZ(کانون دانشجویان زرتشتی) omid kalantari کانون دانشجویان زرتشتی Iran
4 Robo Master Farshad Ahmadi free Iran
5 QASHQAEI SAJAD AKBARPOOR دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون Iran
6 RTL Farhood Rezazade دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک Iran
7 Sama Deminer Reza Ghasemi Shiraz Sama University Iran
8 Scorpion Hossein mohammadi far University Iran
9 robosina twins behnam seyedi bu-ali sina university Iran
10 KN2C shahin qashqai K.N.Toosi University of Technology Iran
11 HiTech Ehsan Shafaeizadeh Islamic Azad University Of Najaf Abad Iran
12 Sagarita sayed hessam Nasehi مستقل Iran
13 تیپ 216 Amirhossein Kalantari تیپ 216 Iran
14 NO_WAR kamran kamrani fard free Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Cyrus-deminer روزبه فرهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه Iran
2 Ardalan Hossein Ahmad Khan Beygi free Iran
3 KDZ(کانون دانشجویان زرتشتی) omid kalantari کانون دانشجویان زرتشتی Iran
4 Robo Master Farshad Ahmadi free Iran
5 VHF Alireza Vafayi Computer Member Iran
6 QASHQAEI SAJAD AKBARPOOR دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون Iran
7 TUXDROID Hamed Soleimani free Iran
8 Adiban Meysam Farajian sarkhab دانشگاه ادیبان گرمسار Iran
9 RTL Farhood Rezazade دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک Iran
10 Sorena Majid Amani Sorena Robotic Group Iran
11 Atmel Arman Alizadeh - Iran
12 آموزشکده فنی و حرفه ای سما نجف آباد MEHDI KOLAHDOUZ آموزشکده فنی و حرفه ای سما نجف آباد Iran
13 SANA Vahid Soheiliara SANA Industrial Group Iran
14 zr-positive mohsen hemmaty free Iran
15 Radikal مجتبی سامع free Iran
16 IAU-KH Hossein Managhebi دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر Iran
17 Chista Deminer Reza Ghasami Free Iran
18 Sama Deminer Reza Ghasemi Shiraz Sama University Iran
19 ARZ Ali Reza Zzarghi Free Iran
20 Scorpion Hossein mohammadi far University Iran
21 robosina twins behnam seyedi bu-ali sina university Iran
22 KN2C shahin qashqai K.N.Toosi University of Technology Iran
23 ariana mitra tavakoli ----- Iran
24 HiTech Ehsan Shafaeizadeh Islamic Azad University Of Najaf Abad Iran
25 tota shahriar sharifi brojerdi free Iran
26 Sagarita sayed hessam Nasehi مستقل Iran
27 تیپ 216 Amirhossein Kalantari تیپ 216 Iran
28 دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن mehdi keihani دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن Iran
29 RoboticNGO علی کریمی مستقل Iran
30 NO_WAR kamran kamrani fard free Iran
31 Sama Deminer2 Reza Ghasemi Shiraz Sama University Iran
32 SMC Adel Akbari Majd Mohaghegh Ardabili University Iran

Results

Day 1

نتایج لیگ مین یاب هوشمند سایز کوچک در مرحله مقدماتی اول و دوم


نام تيم

امتیاز مقدماتی اول

امتیاز مقدماتی دوم

1

KDZ(کانون دانشجویان زرتشتی)

عدم حضور

عدم حضور

2

Scorpion

عدم حضور

عدم حضور

3

SamaDeminer

0

0

4

Sagarita

عدم حضور

عدم حضور

5

KN2C

1700

600-

6

RTL

500-

100-

7

QASHQAEI

0

900

8

تیپ 216

0

500

9

Cyrus-deminer

عدم حضور

عدم حضور

10

Ardalan

500-

1000

11

NO_WAR

100-

عدم حضور

12

robosina twins

0

0

13

HiTech

عدم حضور

عدم حضور

14

Robo Master

عدم حضور

عدم حضور

 

 

Day 2

نتایج لیگ مین یاب هوشمند سایز کوچک در مرحله مقدماتی سوم و چهارم


نام تيم

امتیاز مقدماتی سوم

امتیاز مقدماتی چهارم

1

KDZ

عدم حضور

عدم حضور

2

Scorpion

عدم حضور

عدم حضور

3

SamaDeminer

100-

1300-

4

Sagarita

عدم حضور

عدم حضور

5

KN2C

200-

0

6

RTL

200-

200

7

QASHQAEI

0

1500

8

تیپ 216

0

عدم حضور

9

Cyrus-deminer

عدم حضور

عدم حضور

10

Ardalan

0

100

11

NO_WAR

عدم حضور

عدم حضور

12

robosina twins

عدم حضور

0

13

HiTech

عدم حضور

عدم حضور

14

Robo Master

عدم حضور

عدم حضور

 

Day 3

نتایج لیگ مین یاب هوشمند سایز کوچک در مرحله نهایی

ردیف

نام تيم

سرپرست تيم

امتیاز

1

KN2C

shahinqashqai

2500

2

QASHQAEI

SAJAD AKBARPOOR

1100

3

تیپ 216

AmirhosseinKalantari

900

4

RTL

FarhoodRezazade

800

5

Ardalan

Hossein Ahmad Khan Beygi

1100-